Image

Image

Begonvil Evleri

Begonvil Evleri Projemiz; A Blok 5 daire üzerine oturumlu, B Blok 4 daire üzerine oturumlu olmak üzere 2 blok ve zemin + 5 kattan oluşmaktadır. 2+1, 3+1 ve dublekslerden oluşan 54 dairemiz bulunmaktadır.

Arsa alanımız 2640.17 m2 olup, inşaat alanımız ise 10.966 m2 dir.

Zemin ve İnşaat Bilgileri
Deprem yönetmeliğine uygun C30 beton sınıfı kullanılarak radye temel sistemi ile inşa edilmektedir. Statik projeleri zemin etüdleri doğrultusunda hazırlanmıştır.Döşemeler asmolen olacaktır. Daireler arası ses izolasyonu yapılmıştır.

Güvenlik
Site girişi tek bir noktadan olacak ve site etrafını çevreleyen duvar boyunca kamera sistemi uygulanacaktır. Kapalı otoparkta yangın sensörleri, bina kat hollerinde ise, yangın dolapları vardır.

Elektrik Tesisat
Sitenin ihtiyacı olan güçte elektrik enerjisi temini ile ilgili olarak alt yapı işleri yapılacak, besleme hatları çekilecektir. Ortak alanlar ve kapalı otoparklarda hareket sensörlü sistem ile aydınlatma sağlanacaktır. Dairelerde kaçak akım rölesi bulunacaktır. Elektrik tesisatında yanmaz ve TSE belgeli malzemeler kullanılacaktır.
Daire içinde, telefon prizi ve TV anten prizi konulacaktır. Binalarda elektrik projesine göre topraklama tesisatı yapılacaktır. Her daireye telefon altyapısı yapılacaktır. Güvenlik ve daireler arası sesli intercom sistemi kurulacaktır. 
Elektrik kesintilerinde ortak kullanım alanlarının enerji gereksinimini karşılamak üzere jeneratör ve tesisatı yapışmıştır.

Sıhhi Tesisat
Daireler bloklarda bulunan su deposu ve hidrofor ile beslenecektir. 
Pis su tesisatı için sessiz PVC borular kullanılacaktır.
Tüm elektrik ve sıhhi tesisat malzemeleri TSE belgeli olacaktır.

Asansör
2 adet A blokta ve 2 adet B blokta olmak üzere 4 adet TSE ve CE standartlarına uygun asansör temini ve montajı yapılacaktır. Asansör kapalı otopark katına da hizmet edecektir. 

Isıtma
Kaskat sistem doğalgaz ile merkezi ısıtmalı sistem kullanılacaktır. Her bağımsız bölüm için kalorimetre sistemi olacağından her daire kullandığı kadar bedel ödeyecektir. Dairelerin sıcak su ihtiyacı merkezi ısıtma sistemi olan boyler teknolojisi ile sağlanacaktır.

Soğutma
Bağımsız bölümlerin salonlarında klima için gerekli bakır borulama yapılacak olup, klima iç ve dış ünitelerinin montajı yapılacaktır.

Otopark
Her bağımsız bölüm için 1 adet kapalı otopark yapılacaktır. Ayrıca bu alanda 12 araçlık misafir otoparkı yapılacaktır.

Image

Cami Mah.Şehitler Cad.
No:15 A, 34940
Tuzla İstanbul TÜRKİYE

E-Mail
info@farsyapi.com

Telefon
  • +90 216 447 47 74
Mobil
  • +90 532 422 75 49

Image
Fars Yapı Bir Arslan Demir Çelik Kuruluşudur.

Image